Po paukščių smūgio užsidegė vienas iš lėktuvo variklių. Važiuodama automobiliu Sofiane Zeblah pastebėjo degantį lėktuvą. Anot jos, ją ištiko šokas.
„Aš vairavau ir pamačiau kažką krentant, o tada pastebėjau užsidegusį dešinį variklį. Kiek žinau, lėktuvas susidūrė su paukščiu, dideliu paukščiu. Aš buvau šokiruota. Iškart sustojau kelkraštyje. Džiaugiuosi, kad niekas nenukentėjo“, – žiniasklaidos priemonei „ABC News“.
Lėktuvas susidūrė su paukščiais
Liudininkai sako, kad smūgis buvo toks stiprus, jog girdėjosi kaip sprogimas. Tuomet pliūptelėjo ugnies kamuolys ir lėktuvas nusileido degančiu varikliu. Nusileidęs lėktuvas dar degė.
Pranešimų apie sužeistuosius negauta. Neaišku, kiek žmonių tuo metu buvo lėktuve.
Oro uoste atsargumo sumetimais trumpam buvo sustabdytas oro eismas, tačiau vėliau veikla atnaujinta.
„Flight Radar“ duomenimis, šis krovininis lėktuvas yra dvivietis lėktuvas „Boeing 767-300“.
Kaip skelbia „FedEx“, lėktuvas skrido į Indianapolį ir su paukščiais susidūrė pakilimo metu.
Vaizdo įrašą pamatykite straipsnio pradžioje.