Liepos 9 d., antradienis
    ESP FRA 21:40
    Liepos 10 d., trečiadienis
    NED ENG 21:40

„Hegelmann“ LFF taurės pirmąjį etapą „Žalgiris“ įveikė triuškinančia pergale – 5:0 nugalėta Gargždų „Bangos“ komanda.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajame „Žalgiris“ įmušė penkissyk. Tris kartus pasižymėjo po keitimo pasirodęs Jakubas Sylvestras.

Į startinę „Žalgirio“ sudėtį šioms rungtynėms grįžo T. Kišas, M. Karamarko, M. Gamakovas, O. Onazi.

Dėl pernai taurės turnyro pusfinalyje gautos raudonos kortelės šio sezono pirmai dvikovai diskvalifikuotas N. Ljubisavljevičius. Dėl sveikatos problemų iš rikiuotės iškrito M. Kuklys, M. Vareika.

Rungtynes „Žalgiris“ pradėjo aktyviomis atakomis. 8 min. po kampinio galva pavojingai smūgiavo D. Diaw, vėliau iš toli tiksliai smūgiavo F. Kyeremeh. Du kartus varžovų vartams grasino J. Tadičius, vieną jo smūgį atrėmė vartininkas, kitame epizode kamuolys skriejo virš skersinio.

29 min. po tikslios kombinacijos ir J. Tadičiaus perdavimo gerą progą turėjo F. Kyeremeh, bet jis iš 16 metrų mušė šalia vartų.

39 min. po sumaišties baudos aikštelėje D. Diaw atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau jo smūgį apsisukant blokavo varžovų vartininkas K. Smilingis.

43 min. „Banga“ grasino pavojingu S. Urbio baudos smūgiu, kamuolys prašvilpė virš skersinio.

Antrojo kėlinio pradžioje efektingu smūgiu per save „Bangos“ vartus atakavo F. Kyeremeh, kamuolys pralėkė šalia virpsto. 52 min. po gražios „Žalgirio“ kombinacijos T. Kišo smūgį iš baudos aikštelės prieigų atrėmė vartininkas.

56 min. gerą progą turėjo svečiai, S. Rakausko smūgį iš eigos atrėmė E. Gertmonas.

Antrojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ pagaliau išsiveržė į priekį. O. Verbickas kaire koja iš 25 metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Netrukus „Žalgirio“ greitą ataką po J. Tadičiaus perdavimo tiksliai užbaigė T. Kišas.

Du įvarčiai per pora minučių tarsi sugniuždė „Bangą“ ir „Žalgirio“ atakos toliau ritosi viena po kitos. Tris kartus pasižymėti pavyko po keitimo aikštėje pasirodžiusiam J. Sylvestrui.

72 min. jis įmušė iš arti po H. Videmonto perdavimo iš kairio krašto. 79 min. po perdavimo iš krašto D. Diaw galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį ir atšokusį kamuolį į vartus galva pasiuntė J. Sylvestras. 81 min. po H. Videmonto perdavimo J. Sylvestras dešiniu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį, balandžio 28 d. A lygoje su „Kauno Žalgiriu“.