Pirmajame Eurolygos ture akis į akį susitiko dvi Vokietijos komandos: Miuncheno „Bayern“ (1-0) ir Berlyno ALBA (0-1). Pergalę rezultatu 80:68 (19:17, 17:27, 25:7, 19:17) šventė namuose žaidę bavarai.

Sėkmingai antrajame kėlinyje žaidę svečiai iš Berlyno sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (33:44).

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos jo neišlaikė. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai į savo krepšį praleido vos 7 taškus, o ketvirčio pabaigoje dar pelnyti 5 taškai paeiliui leido įtvirtinti savo persvarą (59:51).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų padidėjo iki rekordinio 17 taškų (74:57) ir mačo nugalėtojas jau nebekėlė niekam abejonių. Miuncheno ekipa susitikimą laimėjo rezultatu 80:68.

Miuncheno krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo tiesiog triuškinančiai – 49:17.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 17 (3/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Isaacas Bonga 11 (10 atk. kam.), Leandro Bolmaro ir Devinas Bookeris po 10, Nickas Weileris-Babbas, Andreasas Obstas ir Serge‘as Ibaka (9 atk. kam.) po 8.

ALBA: Louisas Olinde ir Johannesas Thiemannas po 12, Mattas Thomasas 11, Sterlingas Brownas 8, Matteo Spagnolo ir Justinas Beanas po 6.