Atlantoje NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis baigėsi krepšininkų rungtynėmis. Jose triumfavo LeBrono Jameso komanda, kuri 170:150 (40:39, 60:41, 46:45, 24:25) palaužė Kevino Duranto suburtą ekipą.

Domantas Sabonis nugalėtojams per 18 minučių spėjo pelnyti vos 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Vienintelius savo taškus lietuvis pelnė dėjimu iš viršaus.

L. Jameso komanda savo persvarą susikrovė antrame kėlinyje, kurį laimėjo 60:41. Vėliau skirtumas išliko stabilus, o varžovams prisivyti L. Jameso suburtos ekipos niekaip nepavyko.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo 146:125. Pagal naujas mačo taisykles, prieš prasidedant lemiamam kėliniui mačo laikmatis buvo išjungtas, o laimėtojais tapo tie žaidėjai, kurie pirmieji surinks nustatytą galutinį taškų skaičių.

Šis skaitmuo buvo sudarytas sudedant visus per pirmus tris ketvirčius triumfavusios komandos taškus ir pridedant dar 24, taip pagerbiant anapilin iškeliavusį legendinį krepšininką Kobe Bryantą.

„Visų žvaigždžių“ mačo MVP laimėjo Giannis Antetokounmpo, kuris vos per per 19 minučių pelnė 35 taškus (13/13 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį bei padarė 3 klaidas.

L. Jamesas ant prketo praleido 13 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 2 kamuolius.

Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Bradley Bealas, surinkęs 26 taškus, Kyrie Irvingas pridėjo 24 taškus.

Mačo nugalėtojai įspūdingai atakavo iš toli, kai pataikė net 31 tritaškį iš 61 metimo.

Po šio mačo rungtynes laimėjusi komanda paaukojo 1 mln. JAV dolerių pasirinkai organizacijai, o pralaimėjusi – 500 tūkst. JAV dolerių.

L. Jameso komanda: Giannis Antetokounmpo 35, Damianas Lillardas 32 , Stephenas Curry 28 , Jaylenas Brownas 22, Paulas George‘as 17, Luka Dončičius 8, Nikola Jokičius (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Chrisas Paulas (16 rez. perd., 8 atk. kam.) po 6, LeBronas Jamesas 4, Domantas Sabonis 2.

K. Duranto komanda: Bradley Bealas 26, Kurie Irvingas 24 (12 rez. perd.), Jamesas Hardenas ir Jaysonas Tatumas po 21, Donovanas Mitchellas 15, Zachas LaVine‘as 13, Zionas Williamsonas 10, Kawhi Leonardas 8 (8 rez. perd.), Nikola Vučevičius 5, Juliusas Randle‘as 4, Mike‘as Conley 3.