Sekmadienį Justo Lasicko atstovaujamasLiublianos „Olimpija“ klubas išvykoje 1:0 nugalėjo „Koper“ žaidėjus.

Sekmadienį Belgijoje naująjį sezoną pradėjo Briugės „Cercle“ ekipa, bet jai jis prasidėjo nesėkmingai – „Cercle“ svečiuose 0:3 pralaimėjo „Westerlo“ klubui.

„Cercle“ gynėjas Edgaras Utkus šias rungtynes pradėjo ant suolo, bet treneris lietuvį išleido 58 minutę. Tiesa, tuo metu „Cercle“ jau buvo praleidusi du įvarčius, o sužaidus kiek daugiau nei valandą jų vartų liniją kirto dar vienas kamuolys.

Bulgarijos pirmenybėse saugas Matijus Remeikis liko Plovdivo „Botev“ klubo suolo,o jo ekipa miesto derbį namuose su Plovdivo „Lokomotiv“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Lenkijos Pirmoje lygoje lietuvis Titas Milašius žaidė nuo 61 minutės, bet lietuvio ginamas Sedlcų „Pogon“ išvykoje 1:4 nusileido Opolės „Odra“ klubui. Tris įvarčius „Odra“ ekipa spėjo įmušti dar iki žengiant T.Milašiui į aikštę.

Sekmadienį draugiškas rungtynes sužaidė Juozo Lubo atstovaujamas „Egnatia“ klubas. Albanijos čempionai savo jėgas išbandė prieš Italijos „Napoli“ klubą, bet jam nusileido rezultatu 0:4. J.Lubas šiose rungtynėse pasirodė po keitimo.