Pasak žurnalisto Fabrizio Romano, V. Gyokeresas informavo Lisabonos „Sporting“ prezidentą apie savo sprendimą. Teigiama, jog puolėjas neketina daugiau žaisti už klubą ir siekia naujo karjeros etapo.
Švedas jau pranešė vadovybei, kad nebenori grįžti į treniruotes, o tai, kad komanda nesilaikė žodinio susitarimo paleisti jį už 60 milijonų eurų, paliko žaidėjui širdgėlą – V. Gyokeres neslepia, kad toks atsisveikinimas su komanda jam labai skaudus.
V. Gyokeres šį sezoną buvo pagrindinis „Sporting“ puolimo ginklas, tačiau po ilgų svarstymų nusprendė, kad atėjo laikas naujam iššūkiui. Artimiausiu metu puolėjas nesitreniruos su komanda, o klubo vadovai jau pradėjo ruoštis gyvenimui be švedų žvaigždės.
Tuo pat metu „Arsenal“ tęsia aktyvias derybas su V. Gyokeresu – Londono klubas mato jį kaip potencialų puolimo lyderį ir ieško būdų susitarti tiek su žaidėju, tiek su „Sporting“ dėl perėjimo sąlygų. Be jų, puolėjo savo gretose nori ir kitas Londono klubas „Chelsea“, taip pat Turino „Juventus, „Manchester United“, Madrido „Atletico“ ir Saudo Arabijos klubai.
Praėjusį sezoną „Sporting“ gretose V. Gyokeresas per 52 rungtynes pelnė net 54 įvarčius.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!