„Šiaulių“ (9/18) krepšininkai išgyveno dar vieną dramatišką vakarą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės ir devintąją „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiaulių ekipa vos nepaleido pergalės iš savo rankų, tačiau triumfavo permainingose rungtynėse prieš Alytaus „Dzūkiją“  (9/18).

„Šiauliai“  98:88 (22:25, 26:15, 14:25, 26:33) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo sėkmingesnis A. Sireikos auklėtiniams. Šiauliečiai po pirmų 10 minučių turėjo 3 taškų persvarą (25:22), tačiau šeimininkai suaktyvino savo gynybą bei į ilgąją pertrauką  Alytaus krepšininkai išėjo turėdami 8 taškų pranašumą (48:40).

Antroje rungtynių pusėje „Šiaulių“ krepšininkai neleido laisvai jaustis savo varžovams, trečiąjį kėlinį jie laimėjo 25:14 ir tai buvo žingsnis pergalės link. Paskutiniajame ketvirtyje A. Sireikos auklėtiniai nemažino tempo, išnaudojo svao lyderius bei šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų komandoje karjeros rungtynes sužaidė Martynas Varnas. Puolėjas pelnė 22 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 22 naudingumo  balus.

„Dzūkija“: P. Danisevičius 19, P. Marinelli ir T. Rinkūnas 15, G. Staniulis 13.

„Šiauliai“: M. Vardas 22, A. Van Vliet 18, A. Urbutis 15 ir K. Berzinis 15, E. Fridrikssonas 13.