Sekmadienio vakarą Kėdainiuose vykusiose rungtynėse, „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Gedimino Petrausko vadovaujama Pasvalio ekipa (8/9) įveikė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6/12) ekipą ir tarpusavio komandų serijoje įsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Dvikova baigėsi svečių iš Pasvalio pergale rezultatu 89:64 (24:18, 12:18, 32:12, 21:16).

Rungtynės prasidėjo didžiuliu intensyvumu bei efektingais epizodais puolime. Paskutines pirmojo kėlinio minutes sėkmingiau sužaidus svečiams iš Pasvalio, pirmąjį kėlinį pavyko užbaigti pirmaujant 6 taškų persvara (24:18).

Antrajame ketvirtyje „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai suaktyvino savo gynybą, dėl šios priežasties varžovai iš Pasvalio taškų nepelnė beveik pusę kėlinio. Tuo pasinaudoti ir pabėgti į priekį D. Gale‘o auklėtiniams nepavyko ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (36:36).

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo itin agresyviai. G. Petrausko auklėtiniai iniciavo spurtą rezultatu 20:3 ir įgijo solidų, 17 taškų pranašumą (56:39).

Tai aikštės šeimininkus pasiuntė į nokdauną ir po trijų kėlinių svečiai iš Pasvalio jau pirmavo 20 taškų persvara (68:48).

Paskutiniajame kėlinyje aikštės šeimininkams nepavyko rasti jokių priešnuodžių varžovams ir trečiasis tarpusavio komandų susitikams buvo vainikuotas „Pieno žvaigždžių“ pergale (89:64).

Pasvalio komandoje įspūdingai rungtyniavo Edgaras Želionis. Jis pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkino Branko Mirkovičius pridėjęs 19 taškų.

„Nevėžis-Optibet“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Jokūbas Gintvainis, kuris pelnė 18 taškų. 11 pridėjo Julius Kazakauskas.

„Pieno žvaigždės“ rungtyniavo be komandos kapitono Arvydo Šikšniaus ir Tomo Lekūno.

„Nevėžis–Optibet“: Jokūbas Gintvainis 18, Julius Kazakauskas 11 (9 atk. kam.), Arielis Hukportis 10 (8 atk. kam.),  Panagiotis Kalaitzakis 9, Sedrickas Barefieldas 8 (6 rez. perd.), Grantas Vasiliauskas 7.

„Pieno Žvaigždės“: Branko Mirkovičius 19, Edgaras Želionis 18 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 15, Danielis Amigo 13, Jahennsas Manigat 9.