Turnyre Graikijoje lietuvės liko be pergalių

Heraklione (Graikija) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre savo pasirodymus baigė abi lietuvės.

Vienetų varžybų starte trečiadienį 20-metė Patricija Paukštytė (WTA-723) per 57 minutes 2:6, 0:6 neprilygo trečiajai turnyro raketei rumunei Irinai Mariai Barai (WTA-241). Lietuvė mačo pradžioje atsiliko 1:4. Tada P.Paukštytė realizavo „break pointą“ (2:4), tačiau vėliau pralaimėjo 8 geimus iš eilės. Lietuvė pristabdyti rumunę galėjo antrojo seto antrajame geime, bet nerealizavo poros „break pointų“.

P.Paukštytė po pirmųjų savo padavimų laimėjo 39 proc. galimų taškų (varžovė – 69 proc.), po antrųjų – vos 14 proc. (varžovė – 64 proc.).

31-erių Iveta Dapkutė (WTA-738) pirmajame rate per 1 valandą 31 minutę 3:6, 3:6 nusileido kvalifikaciją įveikusiai belgei Tilwith Di Girolami (WTA-875). Ta pati belgė praėjusią savaitę žemesnio rango turnyre Heraklione kartu su P.Paukštyte pasiekė dvejetų finalą.

Pirmajame sete lygi kova vyko 6 geimus, o tada I.Dapkutė pralaimėjo dvi savo padavimų serijas paeiliui. Antrojo seto pradžioje lietuvė nerealizavo vienintelio susikurto „break pointo“, vėliau dvi savo progas iššvaistė ir belgė. Antrojo seto lūžis įvyko ketvirtajame geime, kai T.Di Girolami laimėjo I.Dapkutės padavimų seriją.

Įdomu tai, kad jei lietuvės būtų iškovojusios pergales, tai antrajame rate būtų žaidusios tarpusavyje.

Lietuvos tenisininkėms atiteko po 244 JAV dolerius.

Antradienį dvejetų varžybų starte P.Paukštytė su lenke Marcelina Podlinska per 1 valandą 51 minutę 4:6, 6:4, [5:10] pralaimėjo prieš rumunes – Simoną Ogescu ir Ioaną Teodorą Savą, o I.Dapkutė su Alian Zack iš Izraelio per 1 valandą 45 minutes 1:6, 7:6 (7:3), [7:10] nusileido pirmai pagal skirstymą turnyro porai iš Graikijos – Eleni Christofi ir Dimitrai Pavlou. Pirmame rate iškritusios tenisininkių poros dalinsis 131 JAV dolerių čekius.

ITF serijos moterų teniso turnyro Heraklione prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.