UEFA Tautų A lygos pirmos grupės rungtynės tarp Kroatijos ir Prancūzijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Ante Budimiras 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Mike‘as Maignanas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Christopheris Nkunku 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Moussa Diaby 39-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Dominikas Livakovičius atrėmė kamuolį.

Adrienas Rabiotas 52-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Luka Modričius 71-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.Maignanas dar kartą sėkmingai apgynė vartus.

Andrejus Kramaričius 83-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Prancūzijos ir Kroatijos rinktinės po dviejų sužaistų rungtynių turi surinkusios po 1 tašką.