Galingai lemiamą kėlinį sužaidusi Stambulo „Anadolu Efes“ (5-5) komanda iškovojo pergalę Eurolygoje. Pastaroji namuose 100:94 (22:22, 28:23, 14:29, 36:20) pranoko Belgrado „Partizan“ (4-6) krepšininkus ir pasiekė trečią pergalę per keturis paskutinius žaistus mačus turnyre.

Atstumas tarp ekipų išryškėjo antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (44:34). Tiesa, dar iki didžiosios pertraukos serbai perpus nurėžė deficitą (50:45).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmęs Belgrado klubas surengė spurtą 7-1 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 10 taškų persvarą (64:74).

Vos jam prasidėjus, aikštės šeimininkai priartėjo iki 3 taškų (71:74), o galiausiai rezultatas tapo lygus (78:78).

Atkarpa 7-0 kėlinio pabaigoje Stambulo ekipai leido persverti rezultatą (87:83). Likus 18 sekundžių, tašką galiausiai padėjo du Shane'o Larkino baudų metimai (98:92).

Vėliau ekipos apsikeitė baudų metimais, bet turkai pergalės iš rankų nepaleido – 100:94.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 27 (4/6 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud., 8 rez. peerd., 38 n. b.), Dariusas Thompsonas 18, Willas Clyburnas ir Ante Žižičius po 12, Tyrique'as Jonesas 11, Derekas Willisas 10.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 24 (7/8 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud., 5 kld.), PJ Dozieras 21 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Jamesas Nunnally 16 (8/9 baud., 8 atk. kam.), Danilo Andjušičius ir Bruno Caboclo po 9.