Pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (5/8). Savo aikštelėje dzūkai 87:70 (21:25, 21:8, 26:13, 18:24) pribloškė Panevėžio „Lietkabelį“ (11/6).

Alytiškiai iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir nuo aštuntosios pozicijos atsilieka vos viena pergale. „Lietkabelis“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės, trečiadienį pralaimėjo ir Utenos „Juventus“. Tai reiškia, kad Vilniaus „Rytas“ susigrąžino antrąją poziciją.

„Dzūkija“ laimėjo ir be vieno lyderių Simo Jasaičio.

Pirmajame kėlinyje panevėžiečiai turėjo nedidelį pranašumą, tačiau dzūkams pavyko taip sustyguoti savo gynybą, kad „Lietkabelis“ per antrąjį kėlinį pelnė 8 taškus.

Tuo tarpu Paulius Danisevičius, Matas Jucikas ir Paolo Marinelli dar iki pertraukos kartu suvertė 32 taškus ir šeimininkai džiaugėsi solidžiu pranašumu (42:33).

Po pertraukos dzūkai išėjo į aikštę lyg ant sparnų. Artūras Jomanto tritaškio užkurtas alytiškių varikliukas spurtavo 12:0 ir sutramdė svečius. Skirtumas išaugo iki nepanaikinamo (68:46).

Šokiruotas „Lietkabelis“ nesugebėjo pabusti – „Dzūkija“ netikėtai sutriuškino rungtynių favoritus.

„Dzūkija“: M. Jucikas 22 (8/9 dvit., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), G. Staniulis 14, P. Danisevičius 13, P. Marinelli ir Tadas Rinkūnas po 10, A. Jomantas (4 atk. kam., 6 rez. perd.) 9 taškai.

„Lietkabelis“: D. Gagičius 12, Marius Valinskas 10, Margiris Normantas (6 rez. perd.) ir Gytis Masiulis po 9 taškus.