Lietuvis Deivdas Sirvdis kol kas sužaidė rezultatyviausas savo rungtynes NBA, o jo atstovaujama Detroito „Pistons“ (15-35) svečiuose 132:108 (30:19, 28:28, 35:30, 39:31) įveikė Oklahomos „Thunder“ (20-30) klubą.

Krepšininkas iš Lietuvos ant parketo praleido 4 minutes ir 41 sekundę bei surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Iki šio mačo jis daugiausiai buvo pelnęs 3 taškus. Kartu puolėjas nebuvo rungtyniavęs tiek ilgai. Anksčiau ilgiausiai jis buvo žaidęs 4 minutes ir 14 sekundžių.

Rungtynėse svečiai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po solidaus pirmojo kėlinio nuolat pirmavo bei neleido pagalvoti varžovams apie pergalę.

„Thunder“ tai buvo trečia nesėkmė iš eilės.

Nugalėtojams 21 tašką įmetė Jerami Grantas, po 14 surinko Joshas Jacksonas ir Sekou Dombuya.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausais su 19 taškų buvo Aleksejus Pokuševskis.

„Thunder“: Aleksejus Pokuševskis 19, Sviatoslavas Mychailiukas 17 , Theo Maledonas 14 ( 6 atk. kam.), Mosesas Brownas 11, Jaylenas Hoardas ir Ty Jerome'as (5 rez. perd.) po 10.

„Pistons“: Jerami Grantas 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Joshas Jacksonas ir Sekou Doumbouya po 14, Isaiah Stewartas 12, Hamidou Diallo 11 (8 atk. kam.).