Eurolygos debiutantė Paryžiaus „Paris“ penktadienio vakarą pirmose sezono rungtynėse po sunkios kovos 77:80 (18:17; 25:18; 15:23; 19:22) nusileido Roko Giedraičio atstovaujamai Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.

R. Giedraitis šiose rungtynėse neblizgėjo. Lietuvis surinko 5 taškus ir 4 atkovotus kamuolius.

Serbai sėkmingiau pradėjo mačą ir šovė į priekį (12:4), bet jau antro kėlinio pradžioje atsilikinėjo (17:22).

Po didžiosios pertraukos ir toliau iniciatyvą laikę prancūzai atstumą padidino iki dviženklio (40:53). Belgrado krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir rungtynes sugrįžo po spurto 11-0 (51:53), o prieš lemiamą ketvirtį išlygino rezultatą (58:58).

Intriga laikėsi iki pat mačo pabaigos. Įpusėjus paskutiniam kėliniui, tritaškį smeigė Nikola Kaliničius, du taškus pridėjo Luka Mitrovičius ir serbai persvėrė rezultatą (75:70).

Likus 13 sekundžių, aikštės šeimininkai rėžė deficitą perpus (77:75). Prie baudų metimo linijos stojęs Codi Milleris-McIntyre‘as pataikė tik kartą (78:75).

Savo ruožtu Nadiras Hifi realizavo abu metimus (78:77). Likus 3 sekundėms, šaltais nervais pasižymėjo Isaiah Canaanas, pataikęs du sykius (80:77).

Vėliau prancūzams nieko sukurti nepavyko ir teko nusileisti – 80:77.

Lietuvio ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Nemanja Nedovičius, kuris pelnė 21 tašką ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Paryžiaus ekipoje geriausiai pasirodė TJ Shortsas, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Paris“: TJ Shortsas 16 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Maodo Lo 12 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Nadiras Hifi 12 (1 atk. kam., 2 rez. perd.), Kevarriusas Hayesas 10 (5 atk. kam.), Mikaelis Jantunenas (6 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Tysonas Wardas (3 atk. kam., 2 rez. perd.) po 9.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 21 (3 rez. perd.), Isaiah Cannanas 14 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Codi Milleris-McIntyre'as 9 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Kaliničius 9 (5 atk. kam., 3 rez. perd.).