Keturias rungtynes besitęsusi Atėnų „Panathinaikos“ (6-7) komandos pergalių serija pasiekė pabaigą.

Graikijos klubas šį kartą svečiuose po pratęsimo 91:94 (26:20, 15:24, 22:26, 21:14, 7:10) nusileido Valensijos „Valencia Basket“ (6-7) krepšininkams.

Marius Grigonis „Panathinaikos“ ekipai dėl nugaros traumos padėti vis dar negalėjo, o jo ekipos draugas Artūras Gudaitis aikštėje praleido 17 minučių ir pasižymėjo 6 taškais (2/4 dvit., 2/4 baud.), 1 atkovotu kamuoliu, 2 išprovokuotomis pražangomis, gautu bloku, 3 asmeninėmis pražangomis bei 1 naudingumo balu.

Svečiai iš Graikijos jau pirmajame kėlinyje įrodė, kad buvo rimtai nusiteikę ir sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (25:15).

Vis dėlto, dominavimas tęsėsi neilgai. Jau antrajame ketvirtyje atstumas sparčiai tirpo, o galiausiai į priekį šovė aikštės šeimininkai (38:44).

Pastarieji po didžiosios pertraukos spurtavo 12-0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (45:59).

Nepaisant to, svečiai atsitiesė. Šie ketvirtajame kėlinyje po Nate‘o Wolterso dvitaškio atstatė pusiausvyrą rungtynėse ir sugrąžino intrigą (70:70).

Per dvi minutes Dwayne‘as Baconas pelnė 7 taškus vienas pats iš eilės ir laikė svečių šansus išsigelbėti gyvus (80:82), o galiausiai Derrickas Williamsas baudų metimais lygino rezultatą po dar vieno ispanų bandymo atsiplėšti (82:82).

Likus 30 sekundžių, po Bojano Dubljevičiaus taiklių baudos metimų, iniciatyvos ėmėsi tas pats D.Baconas ir dvitaškiu vėl atstatė pusiausvyrą (84:84).

Abi komandos dar turėjo po progą pelnyti taškus, bet nei Chriso Joneso, nei D.Bacono metimai tikslūs nebuvo.

Pratęsime likus žaisti 2 minutes, D.Baconas tritaškiu išvedė graikus į priekį (91:90). Visgi, netrukus 4 taškais paeiliui atsakė Jasielas Rivero ir ispanai vėl įsiveržė į priekį (91:94).

Likusiomis galimybėmis Atėnų ekipa nepasinaudojo ir pergalė atiteko Valensijos komandai.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 22 (7/16 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.), Derrickas Williamsas 21 (4/9 trit., 9 atk. kam., 30 n. b.), Parisas Lee 12 (6 rez. perd.), Nate‘as Woltersas (7 atk. kam.) ir Mateuszas Ponitka (9 atk. kam.) po 10.

„Valencia Basket“: Bojanas Dubljevičius 23 (6/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam., 33 n. b.), Chrisas Jonesas 20 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Jamesas Webbas 18 (4/10 trit., 10 atk. kam.), Jasielas Rivero 16, Jaredas Harperis 8.