Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Viskas gerai, ne visada sekasi... Aciu vyrams uz tai, kad Lietuva atstovauja ir aukoja savo atostogas ir sveikata.
Nugalėti amerikonus ir išeiti ant serbų
Aukščiausio lygio debilizmas Maksvyti
Dar prieš čempionatą, viename žinių portale, buvo apklausa ar Lietuvos rinktinė gali kovoti dėl medalių, buvo pasirinktas vienas iš keturių atsakymų, kurį net apie 56-58% atsakė, kad "bešansų". Tai ką parodė Lietuvos rinktinė, reikia sakyti AČIŪ. Buvo begalo smagios rungtynės su JAV. O, kad neturėjom geros komandos, reikia pagarbiai žiūrėti į mūsų krepšininkus, kurie turėjo nelengvus sezonus, norėjo poilsio, pabūti su šeima ir pan. Žinau, kad mes lietuviai jau tokie bambantys esam, bet kaip nors atraskim supratimo.
Nafig reikėjo pergalės prieš JAV? Tai žinojom, kad serbai bus. Šansų prieš juos nulis. Parodyt, kad nugalėjom? Kažką? Ir kas iš to? Sumindė kaip žąsiukus. Eilinį kartą.
Tai kad ir taip buvo aišku kad mums parankesnė Italija. Nesuprantu ko reikėjo ardytis ir palikti visas jėgas nieko nelemiančiose rungtynėse. Reikia truputį proto ir strategijos turėti ir už aikštelės ribų. Kelialapis į olimpines pigiai atiduotas...
Gerbiamas Kazy ne jus padaret meskos paslauga,o jums padare meskos paslauga lietuvos pseudo ekspertai kurie po nieko nereiskiancios pergales pries JAV pradejo liaupsint,kabint medalius,kelalapius i olimpijada, kaskoks meras paskelbe nedarbo diena.Suprantam kaip jus tai paveike.Bukit prakeikti lietuvos krepsinio ekspertai kurie pradejo svesti dar nepasieke jokio rezultato,o ypac zurnaliugos kurie is anksto uzkabino medalius.GEDA VISIEM LIETUVOS SPORTO zurnalistams.
kad bent kažkas iš trenerių yra mąstantis........
ir durnam buvo aišku, kad reikėjo pralaimėt amerikonams ir žaisti su italais
@Čia Tai ka treneriams,negi nesisku,bubo,ka Serbu,buvusiu Jugoslavu ,mokykla,juk dar Sovietiniais laikais visus finals Europe's,zaizdavo Jugoslavijos ir TSRS rinktines.
Istorija reikia atsisukti,padaryti isvadas,ir nuspresti,su kuo zaisti.
kartais reikia ir nusileisti, kas mums dundukams usa leido laimeti, kai patiems atiteko serbu krusa. O dabar usa lengvai iveikusi italus eina link medaliu
@norint laimeti Vis daugeja blaiviai mastanciu zmoniu, kad USA visiskai neveltui pralaimejo, o net galbut gerai strategiskai suvaidino. O gal ir pataupe jegas, nes abu scenariai USA tiko.
šaunuoliai vyrai-žaidė gerai
šaunuoliai vyrai-žaidė gerai
O kodėl beraščiai ėda rinktinę?Atsakymas,todėl,kad jie 5 kolona.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų