Tvirtą gynybą demonstravusi Kauno „Lituanica“ (9–1) dviem pergalėmis užbaigė pirmąjį Lietuvos beisbolo čempionato ratą, kai šeštadienį Vilniuje rezultatais 3:2 ir 10:6 nugalėjo BK „Vilnius“ (8–2) beisbolininkus.

Šie laimėjimai kauniečiams užtikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje po pirmojo čempionato rato.

Pirmajame susitikime sunkiai taškus rinkusi „Lituanica“ pirmavo visų rungtynių metu ir tik septintajame kėlinyje varžovams leido atnešti du taškus. Galiausiai metiko pozicijoje rungtyniavęs Justinas Račkauskas išprovokavo varžovų atmušimą į orą, o Roko Danieliaus sugavimas užtikrino trečią outą ir kauniečių pergalę.

Puikiai savo darbą atlikęs J. Račkauskas per 7 kėlinius atliko 7 strikeoutus, leido atmušti 7 hitus, tačiau pelnyti tik du taškus. Puolime po tašką pelnė Mantas Černauskas, Arūnas Dankovskis ir Domas Kamandulis, o dviem sėkmingais atmušimais pasižymėjo Williamas Swindlingas.

Antrosiose rungtynėse Kauno ekipa puolime atrodė daug laisviau – jau ketvirtajame kėlinyje pirmavo 10:2 ir susitikimą užbaigė praleisdami 4 papildomus vilniečių taškus. Pičerio pozicijoje užtikrintai rungtyniavo Audrius Beliauskas – per 7 kėlinius kaunietis leido atmušti 8 hitus ir atliko 3 strikeoutus.

Puolime geriausiai pasirodė po du hitus atmušę Donatas Maciulevičius ir Rokas Danielius. Pastarasis, kaip ir M. Černauskas bei D. Kamandulis, į komandos kraitį pridėjo du taškus.

Tolimesnis komandos tvarkaraštis Lietuvos beisbolo čempionate paaiškės sugrįžus po Konfederacijų taurės B diviziono kvalifikacinio turnyro, birželio 11–15 dienomis vyksiančio Švedijos sostinėje Stokholme. Antrajame nacionalinių pirmenybių rate ir atkrintamosiose varžysis keturios stipriausios šalies beisbolo koma