Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (2-1) krepšininkai. Graikijos klubas namuose 89:68 (23:17, 16:10, 24:21, 26:20) įrodė pranašumą prieš Milano „AX Armani“ (1-2) komandą.

Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo susitikimą (7:0) ir netrukus džiaugėsi dviženkle persvara (12:2).

Italai sugebėjo atsitiesti ir sumažino atsilikimą (23:22). Nepaisant to, graikai iniciatyvą greitai susigrąžino ir dar iki didžiosios pertraukos atstatė dviženklį skirtumą (39:27).

Antroje susitikimo dalyje ir toliau sąlygas diktavo Pirėjo krepšininkai. Šie persvarą didino iki 17 taškų trečiajame kėlinyje (63:46).

Likęs ketvirtis tapo formalumu ir pergale džiaugėsi Georgios Bartzoko auklėtiniai – 89:68.

Pralaimėjusieji dvitaškius metė vos 38 proc. taiklumu (17/45).

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas (3/5 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 31 n. b.) ir Shaquielle‘as McKissicas (3/3 trit.) po 22, Kostas Papanikolaou 13, Luca Vildoza ir Alecas Petersas po 9, Mosesas Wrightas ir Evanas Fournier po 5.

„AX Armani“: Zacas LeDay 16 (4/7 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), Ousmane‘as Diopas 14, Giampaolo Ricci 11 (3/4 trit.), Leandro Bolmaro 7, Neno Dimitrijevičius 6 (1/6 dvit., 7 rez. perd.), Shavonas Shieldsas (6 rez. perd.) ir Nikola Mirotičius (8 atk. kam.) po 5.