Pasaulio čempionas Raphaelis Varane‘as pranešė baigiantis profesionalo karjerą, per kurią su Madrido „Real“ iškovojo net keturis Čempionų lygos titulus.

Prancūzijos rinktinės gynėjas turėjo rungtyniauti „Como“ komandoje Italijos lygoje šiame sezone, tačiau yra patyręs kelio traumą. Būtent dėl jos R. Varane‘as ir nusprendė stabdyti karjerą.

Pranešama, kad „Como“ klube prancūzas liks, tačiau neminima, kokias pareigas užims.

„Sakoma, kad visi geri dalykai kažkada baigiasi, – rašė R. Varane‘as. – Per savo karjerą priėmiau daugybę iššūkių, nors daug jų atrodė neįmanomi. Ypatingos akimirkos, didžiulės emocijos, nuostabūs prisiminimai – tai liks visam gyvenimui.“

Prancūzas pridėjo, jog nenori laikytis įsikibęs savo vietos ir palikti futbolą aukštai pakelta galva.

R. Varane‘as dešimtmetį atstovavo „Real“ komandai, kurioje sužaidė net 360 rungtynių – su „karališkuoju“ klubu jis triskart laimėjo Ispanijos lygą, keturias Čempionų lygas, Karaliaus taurę ir keturias Pasaulio klubų taures.

2021-siais gynėjas persikėlė į „Manchester United“ už maždaug 41 mln. eurų. Anglijos klubui jis padėjo laimėti FA taurę praėjusio sezono pabaigoje.

Su Prancūzijos rinktine gynėjas 2018-siais triumfavo pasaulio čempionate, 2022-siais pasiekė finalą.