Vilerbano ASVEL (3/0) komanda po dramatiškos kovos palaužė Eurolygos čempionus. TJ Parkerio auklėtiniai namuose 75:73 (20:25, 15:24, 18:13, 22:11) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (0/3) ekipą.

Nugalėtojus į priekį vedė 16 taškų pelnęs Chrisas Jonesas, o pralaimėjusiems Vasilije Micičius surinko 24 taškus, bet suklydo 8 kartus.

ASVEL krepšininkai panaikino trečiojo kėlinio pradžioje turėtą 19 taškų deficitą (37:56), ir į priekį pirmą kartą išsiveržė tik dvikovos pabaigoje.

Likus žaisti 1:56 minutei Wiliamo Howardo taškai persvėrė rezultatą 71:70. Aikštėje užvirė labai atkakli kova, o mačo nugalėtojas paaiškėjo jau tiksint paskutinėms sekundėms.

Galiausiai pergalingus ASVEL taškus likus 12 sekundžių įmetė Kostas Antetokounmpo, o po to Shane’o Larkino tritaškis buvo netikslus ir prancūzai šventė labai netikėtą pergalę.

ASVEL: Chrisas Jonesas 16, Williamsas Howardas 13, Paulas Lacombe‘as 11, Dylanas Osetkowskis ir Kostas Antetokounmpo po 10, Elie Okobo 7.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (8 kld., 21 naud. bal.), Shane‘as Larkinas 15 (6 rez. perd.), Rordigue‘as Beaubois 13.