Nikola Jokičius pasižymėjo dar vienu galingu trigubu dubliu, o Denverio „Nuggets“ (39-18) komanda šventė pergalę NBA lygoje. Kolorado valstijos ekipa svečiuose 119:105 (27:34, 30:26, 37:23, 25:22) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (15-43) krepšininkais.

Pastariesiems tai buvo jau septintoji nesėkmė paeiliui.

34 minutes aikštėje praleidęs N.Jokičius pelnė 30 taškų, atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, padarė 4 klaidas bei tik kartą pažeidė taisykles.

Tai buvo jau 20-asis aukštaūgio trigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį jis pirmauja visoje lygoje. Antroje vietoje esantis Luka Dončičius yra atlikęs dvigubai mažiau trigubų dublių – 10.

Aikštės šeimininkai itin sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 15 taškų pranašumą (12:27). Visgi, prieš didžiąją pertrauką svečiams pavyko pristabdyti oponentus ir sumažinti deficitą, kuris sumenko drastiškai iki vos 2 taškų (54:56).

Galiausiai trečiajame kėlinyje Denverio ekipa perėmė iniciatyvą ir pati puikavosi 14 taškų pranašumu (92:78).

Po šio smūgio aikštės šeimininkai neatsitiesė, o ketvirtajame kėlinyje atstumas buvo padidėjęs iki 20 taškų (112:92).

Mačo pabaigoje Šarlotės ekipa kiek sumažino atsilikimą, tačiau intrigos jau neatkūrė – 119:105.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (11/22 dvit., 8/9 baud., 16 atk. kam., 10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15, Michaelas Porteris Jr. ir Bruce‘as Brownas po 14, Vlatko Čančaras 12, Christianas Braunas 11 (7 atk. kam., 4 per. kam.).

„Hornets“: P.J. Washingtonas 22 (7/9 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud.), Gordonas Haywardas 21, LaMelo Ballas 18 (3/10 trit., 9 atk. kam., 12 rez. perd.), Dennisas Smithas Jr. 15, Terry Rozieras 12 (1/7 trit.), Nickas Richardsas 9 (8 atk. kam.).