Denverio „Nuggets“ (30/18) nė karto neatsiliko nuo varžovų ir laimėjo vienų iš NBA Vakarų konferencijos lyderių mūšį. Denverio krepšininkai išvykoje 101:94 (31:20, 31:29, 19:21, 20:24) įveikė Los Andželo „Clippers“ (32/18).

„Nuggets“ pirmavo viso mačo metu ir buvo susikrovusi 18 taškų pranašumą. „Clippers“ spurtavo ketvirtame kėlinyje ir likus žaisti 7 minutes sumažino dešimties taškų deficitą iki minimalaus – 84:83.

Vis dėlto „Nuggets“ atsakė dviem trumpomis atkarpomis, kurių metu pelnė po penkis taškus be atsako ir vėl atitrūkę 98:88 išsprendė mačo nugalėtojo klausimą.

Jiems tai buvo ketvirta iš eilės pergalė, kai „Clippers“ suklupo antrą kartą iš eilės.

Denverio ekipą į priekį tempė starto penketo žaidėjai, surinkę net 90 iš 101 taško. Rezultatyviausias buvo Jamalas Murray’us, pelnęs 23 taškus.

„Clippers“ komandoje išsiskyrė Kawhi Leonardas – 24 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Po šių rungtynių Los Andželo ekipa išliko trečioje Vakarų konferencijos vietoje, „Nuggets“ žengia penkta.

„Clippers“: K. Leonardas 24 (12 atk. kam.), T. Mannas 18, P. George’as 17 (3/8 dvit., 2/7 trit.).

„Nuggets“: J. Murray’us 23, M. Porteris Jr. 20, W. Bartonas 19, A. Gordonas ir N. Jokičius po 14.