„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose užtikrintai 3:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Trincao jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Edgaras Badia sėkmingai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Lucas Boye, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Iš gynėjų gynybos išsilaisvinęs Trincao 20-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Lionelis Messi 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus argentinietis dar kartą pasiuntė kamuolį į  vartus ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Jordi Alba 73-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Antoine’as Griezmannas 81-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.