Savo socialiniuose tinkluose R. Meilutytė pasidalino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vizualu, kuriame teigiama, kad lietuvė jau turi kelialapį į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes ir šios bus jau trečiosios R. Meilutytės karjeroje.
„Instagram“ istorijose (angl. stories) sportininkė prisiminė, kaip prieš 12 metų svajojo patekti į savo pirmąją olimpiadą, tačiau šiuo metu dėl trečio karto dar nėra tvirtai apsisprendusi.
„Nuo mano pirmosios olimpiados bus praėję nei daug, nei mažai – 12 metų. Apie nieką taip stipriai nesu turbūt svajojus, kaip tada, kad patekčiau į olimpiadą, o rezultatas pranoko visus lūkesčius ir nurovė kepalą man ir visiems aplinkiniams.
Gyvenimas pasikeitė. Bet jis yra nuostabus ir aš esu gyva, turiu nuostabius žmones aplink ir galiu vėl džiaugtis sportu, kaip kadais. Ir jeigu atvirai, tai nežinau, ar noriu į tą olimpiadą“, – rašė 26-erių plaukikė.
R. Meilutytė pridūrė, kad sportas ir plaukimas ją „vilioja kaip pabėgimas šiaip nuo dalykų, nuo gyvenimo“.
„Siekimas, šlovė, pinigai, trumpalaikis fixas, tai galiausiai tuščia, jei nematai artimiausių žmonių, jei neturi jiems laiko ir erdvės, apleidi santykius. (...) Balansą bandau palaikyti ir žiūrėsim, kas bus“, – tęsė ji.
Primename, kad R. Meilutytė varžysis kitą savaitę Berlyne startuojančiame pasaulio plaukimo taurės etape. Kartu su ja į varžybas vyks ir Danas Rapšys, Agnė Šeleikaitė, Andrius Šidlauskas ir Šveicarijoje užaugęs, bet lietuviškų šaknų turintis bei mūsų šalies pilietybę gavęs Saverio Vitas Multinas.
R. Meilutytė savo abejonę dėl pasirodymo Paryžiaus olimpiadoje išreiškė ir anksčiau. Vos grįžus iš Fukuokoje vykusio pasaulio plaukimo čempionato plaukikės buvo paklausta ir apie tai, ką darytų tokiu atveju, jei į olimpinėse žaidynes būtų leista varžytis ir Rusijos bei Baltarusijos sportininkams.
„Nežinau dar, nesu pilnai apsisprendusi dėl to. Iš vienos pusės, atrodo, norėtųsi dalyvauti, kad nebūtų jiems šanso laimėti. Iš kitos pusės, man atrodo, tada visa olimpiada pažeidžia visą moralę ir leidžia jiems dalyvauti. Tada kaip tik norėtųsi nebūti dalimi to“, – aiškino plaukikė.
„Manau, kad šiuo laikotarpiu kol vyksta karas teisingiau būtų, kad šių šalių atletai būtų ribojami. Tai galėtų būti vienas žingsnių, kad kada nors būtų taika“, – pridūrė ji.