Panevėžio „Lietkabelis“ (11/4) trečiadienį iškovojo lengvą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Aukštaijos ekipa namuose 98:69 (29:14, 21:17, 23:23, 25:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (5/10).

Šeimininkams tai trečioji pergalė iš eilės. „Lietkabelis“ išlieka įsikibęs į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Nevėžis-Optibet“ pralaimėjo 8 kartą iš eilės. Tai yra blogiausia serija šiuo metu lygoje. Tiesa, geras sezono startas leidžia kėdainiškiams laikytis 7-8 vietoje.

Nugalėtojas paaiškėjo jau per pirmąjį kėlinį, kuriame dominavo „Lietkabelis“. Lengvai varžovų gynybą pjaustę šeimininkai dar po pirmojo kėlinio įgijo 15 taškų pranašumą (29:14).

Taiklūs metimai liejosi laisvai ir antrajame kėlinyje, o iki pertraukos „Lietkabelio“ pranašumas išaugo dar labiau (50:31). Antri pagal mažiausiai praleidžiamų taškų esantys panevėžiečiai dar kartą parodė savo puikiai sustyguotą gynybą – per pirmąją pusę numušė varžovų tritaškių pataikymą iki 15 proc. (2/13) ir dvitaškių iki 46 proc. (7/15).

Po pertraukos įvykių eiga daug nekito – „Lietkabelis“ išliko priekyje ir išnaudojo laiką sugrąžinti į ritmą Paulių Valinską. Jam po traumos tai buvo sėkmingos rungtynės. Savo laiko aikštėje gavo ir suolo galo žaidėjas Paulius Poška.

„Lietkabelis“: G. Masiulis 18 (20 naud. bal.), E. Venskus 16, Djordje Gagičius 10 (6 rez. perd.), Kyle‘as Vinalesas (7 rez. perd.), Paulius Valinskas ir Marius Valinskas po 9 taškus.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas ir Arielis Hukportis po 15, Julius Kazakauskas 12 (3/4 met., 6/6 baud. met., 21 naud. bal.),  Panagiotis Kalaitzakis 11 taškų.