„Manchester United“ klubas namuose patyrė triuškinančią nesėkmę, kai 0:3 neprilygo „Tottenham Hotspur“ komandai.

Jau pati susitikimo pradžia nieko gero „United“ nežadėjo. Trečiąją minutę greitoje atakoje Brennanui Johnsonui po puikaus skersuoto kamuolio beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Vėliau abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. B. Johnsonas ir Alejandro Garnacho pataikė į vartų konstrukciją.

Situaciją „Manchester United“ komandai dar labiau komplikavo Bruno Fernandesas. Už pavojingą varžovo pargriovimą jis prieš save išvydo raudoną kortelę ir paliko komandą žaisti dešimtyje.

Antrojo kėlinio startas buvo vėl palankus „Tottenham Hotspur“ komandai. Dejanas Kuluševskis akrobatišku šuoliu pasiekė kamuolį ir jį pasiuntė į varžovų vartus.

77-ąją minutę svečių persvara tapo triuškinama. Po kampinio kamuolį į vartus siuntė Dominicas Solanke.