„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:2 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Johnas Stonesas jau 4-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o tuo pasinaudojęs „Crystal Palace“ išsiveržė į priekį 1:0. Joachimas Andersenas 21-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Bernardo Silva 53-ąją minutę tiksliu smūgiu iš tolimesnės distancijos sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Erlingas Haalandas 62-ąją minutę smūgiu galva astatė pusiausvyrą 2:2. Netrukus norvegas dar du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartus, o „Man City“ šventė pergalę rezultatu 4:2. Tai yra pirmasis pelnytas puolėjo „hat-trickas" ginant Anglijos čempionų garbę.

Tuo tarpu kitame susitikime dešimtyje rungtyniauti likęs Londono „Chelsea“ klubas 2:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Conoras Gallagheris 28-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir „mėlynieji“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Harvey Barnesas 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Raheemas Sterlingas 47-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Anglijos futbolininkas netrukus dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

H.Barnesas 67-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.