Anglijos „Premier“ lygoje įvyko „Newcastle United“ ir „Manchester City“ komandų susitikimas, kuris baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų puolime. Visgi sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį Joško Gvardiolas tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Man City” ekipą į priekį 1:0.

Anthony Gordonas antrojo kėlinio pradžioje užtikrintai realizavo paties uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. „Newcastle Utd" po pelnyto išlyginamojo įvarčio perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sukūrė pavojingų išpuolių bangą, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai. Aikštės šeimininkai atlaikė Anglijos čempionų surengtą spaudimą rungtynių pabaigoje, o teisėjo galutinis švilpukas skelbė lygiąsias 1:1.

Bernardo Silva buvo vienintelis „Man City“ žaidėjas, nedalyvavęs surengtoje atakoje, kurios metu įvartį pelnė J.Gvardiolas.

A.Gordonas uždirbo septynis vienuolikos metrų baudinius „Premier“ lygoje nuo praėjusio sezono pradžios. Tai yra bent keturiais daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas nurodytu laikotarpiu.

„Man City“ po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 14 taškų ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Visgi jiems į nugarą alsuoja vienu susitikimu mažiau sužaidę „Liverpool“ ir „Aston Villa“, turintys po 12 taškų. Tuo tarpu „Newcastle Utd“ su 11 taškų žengia penktas.