Nesustabdomai žaidęs Kendrickas Nunnas atvedė Atėnų „Panathinaikos“ į pergalę ketvirtose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse. Ergino Atamano auklėtiniai svečių arenoje 95:88 (26:29, 23:21, 25:19, 21:19) nugalėjo Tel Aviv „Maccabi“ klubą.

Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės kitą savaitę bus žaidžiamos Atėnuose. Šiuo metu serijos rezultatas yra lygus – 2:2.

Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 1 kamuolį, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Paskutiniame ketvirtyje Atėnus į priekį tempė K. Nunnas. Jis  per 32 žaidimo minutes įmetė 27 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau prasižengė 4 kartus bei suklydo 2 sykius.

Wade Baldwinas grįžo į Tel Avivo klubo gretas, bet dėl skausmų sužaidė tik 8 minutes. Jis spėjo pelnyti tris taškus.

Per visas rungtynes nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo. Įpusėjus rungtynėms „Maccabi“ dar turėjo trapią persvarą (50:49), o vėliau PAO vis bandė nutolti.

Trečiame kėlinyje „Panathinaikos“ buvo priekyje (55:50), bet Lorenzo Brownas rezultatą vėl išlygino – 55:55. Vėliau taškus Atėnų komandai pridėjo ir lietuvis, o prieš paskutinį kėlinį Atėnų komanda pirmavo 74:69.

„Maccabi“ paskutiniame ketvirtyje buvo priekyje septyniais taškais, bet K. Nunno iniciatyva PAO pavijo varžovus ir persvėrė rezultatą.

Likus žaisti vos daugiau nei minutei Kosto Slouko dvitaškis didino Atėnų pranašumą iki penkių taškų ir komanda pergalės nepaleido.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 17 (8/11 dvit., 0/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Tamiras Blattas (3/8 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Bonzie Colsonas (3/5 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.) po 14, Joshas Nebo 12 (6/7 dvit.), Johnas Dibartolomeo 10 (2/6 trit.), Jasielas Rivero 9 (3/9 dvit.), Antonius Clevelandas 5, Wade Baldwin Ivas 3, Romanas Sorkinas ir Jake Cohenas po 2.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 27 (6/8 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd., 27 n.b.), Kostas Sloukas 20 (5/9 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 31 n.b.), Mathias Lessortas 17 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 25 n.b.), Konstantinos Mitoglou 13 (5/8 dvit., 4 atk. kam.), Ioannis Papapetrou ir Marius Grigonis (2/5 trit.) po 8, Panagiotis Kalaitzakis 2.