Prancūzijoje savaitgalį vyko antrasis šių metų „Pro League“ 3x3 krepšinio turnyras, kuriame žaidė ir olimpinei atrankai besiruošianti Lietuvos vyrų rinktinė.

Į C grupę patekę lietuviai startavo galingai. Mūsiškiai net 21:6 sutriuškino Briuselio (Belgija) ekipą, o vėliau 22:20 įveikė latvių „Kandava Turiba“ ekipą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį.

Deja, atkrintamųjų varžybų starte Lietuvos rinktinė po pratęsimo 17:19 nusileido Antverpeno „TOPdesk“ (Belgija) klubui.

Galingai startavęs Lietuvos rinktinės ketvertas įpusėjus žaidimui pirmavo 10:6, tačiau varžovai, įjungę aukštesnę pavarą, sukaustė lietuvius ir atitrūko rezultatu 12:17.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms iki rungtynių galo, lietuviai vedami Marijaus Užupio bei Aurelijaus Pukelio taiklių metimų išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Deja, tačiau pratęsimas neužsitęsė – belgams pergalę išplėšė taiklus D.Donkoro dvitaškis metimas.

Be M.Užupio ir A.Pukelio Lietuvos rinktinei dar atstovavo Evaldas Džiaugys ir Šarūnas Vingelis.

Turnyrą laimėjo antroji Paryžiaus komanda (Prancūzija), įveikusi pirmąją Paryžiaus ekipą.

Jau artėjantį penktadienį lietuvių lauks „Lite Quest Beauvais“ turnyras Prancūzijoje.