Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Monako „AS Monaco“ (2-0) klubas su rezultatyviai žaidusiu Donatu Motiejūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 85:79 (21:23, 20:23, 24:14, 20:19) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) komandą, kurios gretose žaidžia Rokas Jokubaitis.

22 minutes žaidęs D.Motiejūnas pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

R.Jokubaitis aikštėje praleido 13 minučių, pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 1/2 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 3 išprovokuotomis pražangomis ir 15 naudingumo balų.

Pirmoje rungtynių dalyje pranašesni buvo svečiai, kurie antrojo ketvirčio pradžioje jau buvo susikrovę dviženklę persvarą (23:33).

Tiesa, aikštės šeimininkai nepalūžo ir dar iki didžiosios pertraukos perpus nurėžė turėtą deficitą (41:46).

Trečiajame kėlinyje spurtas 8-0 Monako krepšininkams leido persverti rezultatą (53:52). Ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo dar 5 taškais be atsako ir pirmą sykį mače džiaugėsi dviženkliu pranašumu (70:60).

Likus žaisti 2 minutes, Jordano Loydo tritaškis į buvusios ekipos krepšį artino svečius prie oponentų (80:77), bet netylėjo ir Elie Okobo, pataikęs labai svarbų metimą iš toli (83:77).

Po šio momento svečiams pakovoti jau nepavyko ir teko pripažinti varžovų pergalę – 85:79.

„AS Monaco“: Elie Okobo ir Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) po 17, Donatas Motiejūnas 11, Georgios Papagiannis 10 (7 atk. kam.), Alpha Diallo 9, Matthew Strazelas 8, Jaronas Blossomgame‘as 7.

„Maccabi“: Jordanas Loydas 16 (5/8 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), Jaylenas Hoardas (7 atk. kam.) ir Jasielas Rivero po 13, Levi Randolphas 10, Rokas Jokubaitis 9, Romanas Sorkinas 7, Tamiras Blattas 6 (10 rez. perd.).