Pergalę pasiruošimo Paryžiaus olimpinėms žaidynėms cikle iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė. Po nelengvos kovos amerikiečiai 92:88 (29:19, 19:22, 20:30, 24:17) įveikė pasaulio čempionus vokiečius.

Amerikiečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (29:17). Po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė vokiečiai, kurie sugebėjo visiškai panaikinti deficitą ir persverti rezultatą (52:53).

Galiausiai prieš lemiamą kėlinį pasaulio čempionai dar padidino atstumą (66:71). Jame amerikiečiai atsitiesė ir pelnė 7 taškus be atsako (87:82). Oponentai priartėjo netrukus iki minimalaus skirtumo (87:86).

Visgi, svarbiausiu metu tritaškį smeigė LeBronas Jamesas, dar puolėjas pridėjo ir dvitaškį, o komandas jau skyrė 6 taškai (92:86). Vokiečiai dar baigiantis mačui pelnė du taškus, bet tai jau neatėmė pergalės iš S. Kerro auklėtinių – 92:88.

JAV rinktinė: LeBronas Jamesas 20 (6/9 dvit., 2/2 trit., 2/4 baud.), Joelas Embiidas 15 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 29 n. b.), Stephenas Curry 13 (1/7 trit.), Anthony Edwardsas 11, Jrue Holiday ir Anthony Davisas (7 atk. kam.) po 10, Jaysonas Tatumas ir Bamas Adebayo po 4.

Vokietijos rinktinė: Franzas Wagneris 18 (4/9 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.), Andreasas Obstas 14 (4/10 trit.), Danielis Theisas (7 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis (3/11 trit., 10 rez. perd.) po 13, Moritzas Wagneris 12 (7 atk. kam.), Johannesas Thiemannas 8.