Pergalę draugiškose rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė Suomijos krepšininkai. Pastarieji 90:84 (28:21, 14:17, 27:16, 21:30) įveikė Latvijos rinktinę.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje Suomija turėjo užtikrintą pranašumą (72:54) ir atrodė, jog pergalę pasieks, vis tik Latvija turėjo kitų planų. Kristeris Zorikas ir Rihardas Lomažas pradėjo naikinti deficitą, prisijungė Rolandas Šmitas su Artūru Strautiniu ir likus minutei komandas skyrė vos 2 taškai – 84:86.

Edonas Maxhuni stojo mesti svarbių baudų – realizavo keturias iš penkių (90:84), taip versdamas Luca Banchi prašyti pertraukėlės, bet ši latvių nebeišgelbėjo.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Olivieras Nkamhoua (9/11 baud.), 17 įmetė Alexanderis Madsenas (5 kld.), 13 prisidėjo Miro Little‘as (3/4 trit.), 12 pasižymėjo Edonas Maxhuni (6 rez. perd.).

Latvių gretose išsiskyrė Rihardas Lomažas su 15 taškų (5 rez. perd.), 11 pelnė Arturas Strautinis (3/4 trit.), 10 – Davis Bertanis (0/8 trit.).

Latvijos rinktinė olimpinėje atrankoje susitiks su Filipinais ir Sakartvelu, o Suomijos pirmame etape lauks Bahamai ir Lenkija.