POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Sekmadienio vakarą Europos futbolo čempionate   kovoje dėl atkrintamųjų A grupės paskutiniame ture susitiko Škotijos ir Vengrijos rinktinės, o pergalę 1:0 (0:0) paskutinę mačo minutę išplėšė vengrai.

Sužaidus visus A grupės susitikimus tapo aišku, kad Vokietija užėmė pirmą vietą, Šveicarija liko antra, o vengrai – treti. Dabar Vengrijos rinktinė lauks kitų komandų susitikimų, kadangi tik keturios iš šešių trečiąsias vietas užėmusių komandų pateks į atkrintamąsias.

Pirmoje rungtynių dalyje didesnę dalį laiko kamuolį valdė Škotijos rinktinė (65 proc.). Nepaisant to, jie neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą, tuo tarpu vengrai – 5 link vartų, 1 į vartų plotą ir 3 ne į vartų plotą.

Tiesa, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių (0:0).

Mačo metu įvyko kraupus žaidėjų susidūrimas

Kraupus incidentas įvyko 69-ą susitikimo minutę, kai baudos aikštelėje susidūrė vengras Barnabas Varga ir škotų vartininkas Angusas Gunnas.

Po šio susidūrimo B.Varga negalėjo pajudėti ir buvo skubiai iškviestas medicinos personalas bei uždengtas vaizdas nuo kamerų ir fotografų. Aplink žaidėją susispietę vengrai stengėsi kuo labiau uždengti vaizdą, kol galiausiai B.Varga buvo išgabentas į ligoninę.

Šio epizodo video:

Mačas kuriam laikui buvo sustabdytas, bet vėliau pratęstas. Jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, bet tada vengrai tarė paskutinį žodį.

Vienoje iš paskutinių atakų škotai kėlė kampinį ir kovojo dėl kamuolio, tačiau tada vengrai surengė itin greitą išpuolį, kurios smaigalyje atsidūrė Kevinas Csobothas, pasiuntęs kamuolį į vartus ir išplėšęs vengrams neįtikėtinai dramatišką pergalę.

Primename, kad pirmose čempionato rungtynėse Škotijos rinktinė 5:1 nusileido šeimininkams vokiečiams, o susitikimą su Šveicarija baigė lygiosiomis 1:1.

Tuo tarpu Vengrija pirmenybes pradėjo 3:1 nusileisdama šveicarams, o vėliau 2:0 patyrė pralaimėjimą prieš Vokietiją.

Svarbiausi rungtynių momentai:

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

90+10 min. ĮVARTIS! Kevinas Csobothas išveda Vengrijos rinktinę į priekį! Rezultatas 1:0.

90+2 min. Kokia vengrų proga, tačiau smūgiuotas kamuolys atsitrenkia į vartų virpstą.

90 min. Teisėjai prideda bent 10 papildomų minučių.

76 min. Traumuotą B. Vargą pakeitė Martinas Adamas, tuo tarpu škotų gretose vietoje J.ohno McGinno ir Che Adamso – Stuartas Armstrongas ir Lawrence'as Shanklandas

74 min. Teisėjai neskiria baudinio.

70 min. Rungtynės pristabdomos, kadangi po susidūrimo su Škotijos vartininku Barnabasui Varga prireikia medikų pagalbos. Taip pat VAR tikrina, ar nėra 11 metrų baudinio.

63 min. Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė apylygė – vengrai 52 proc., škotai – 48 proc.

61 min. Vengrijos rinktinė atlieka keitimą. Callumą Stylesą keičia Adamas Nagy.

50 min. Scottas McTominay užsidirba geltoną kortelę.

Pirmas kėlinys:

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių (0:0).

45 min. Pridėta papildoma žaidimo minutė.

41 min. Vengrija atliko baudos smūgį,  kurį galva smūgiuoja Willi Orbanas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skrieja virš vartų.

26 min. Antroji geltona kortelė Vengrijos komandoje, šį kartą baudžiamas Willi Orbanas.

25 min. Kol kas šiose rungtynėse kamuolį net 77 proc. laiko kontroliuoja Škotijos rinktinė

18 min. Už grubų veiksmą Callumas Stylesas nubaustas geltona kortele.

8 min. Labai pavojingas Bendeguzo Bolla tolimas smūgis, tačiau Škotijos vartininkas jį atremia.

1 min. Rungtynės prasidėjo!