Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2 :0 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Danilo 12-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Federico Chiesa 20-ąją minutę tiksliai uždarė Alvaro Moratos perdavimą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Puikaus perdavimo sulaukęs Cristiano Ronaldo 40-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Fabio Quagliarella 55-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. A.Morata 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Aaronas Ramsey rungtynių pabaigoje taip pat nuginklavo vartininką ir įtvirtino Turino ekipos pergalę 2:0.