Prancūzijos moterų krepšinio taurės ketvirtfinalio barjero neįveikė Liono ASVEL klubas su Juste Jocyte, šeštadienį 68:83 (22:17, 18:19, 20:18, 8:29) pralaimėjęs prieš Buržo „Tango Basket“.

ASVEL ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 6 taškų pranašumą (62:56), bet ją netrukus išbarstė (66:68). Negana to, tuomet „Tango Basket“ pradėjo spurtą 15:0 ir susikrovė triuškinančią persvarą (66:83). ASVEL per 7 minučių atkarpą ketvirtajame kėlinyje sukrapštė vos 2 taškus.

J.Jocytė šį kartą aikštėje pasirodė dar pirmoje rungtynių pusėje. Ji sužaidė 30 sekundžių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 1 naudingumo balą.

ASVEL šiame sezone dar tęs kovas Prancūzijos lygos reguliariajame sezone ir Eurolygos ketvirtfinalyje.