Pirmame pasaulio merginų U19 krepšinio čempionato pusfinalyje pergalę šventė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkės.

Amerikietės pakankamai užtikrintai 80:57 susitvarkė su Prancūzijos bendraamžėmis.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo dar lygus, tačiau didžiausią atotrūkį JAV įgijo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:10 ir atitrūko 18 taškų persvara.

Po didžiosios pertraukos JAV trečiąjį kėlinį laimėjo 17:13, o ketvirtąjį – 15:14.

JAV rinktinei dviženklį taškų skaičių pelnė keturios krepšininkės – Grace Van Slooten ir Kira Rice surinko po 13 taškų, Hannah Hidalgo pridėjo 12, Breya Cunningham – 10 taškų.

Prancūzijai  16 taškų pelnė Fatoumata Toure.

JAV finale susitiks su Ispanijos ir Kanados poros nugalėtoja.