POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Pirmadienio vakarą Europos futbolo čempionato B grupės dramatiškose rungtynėse Italija ir Kroatija sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šių lygiųjų užteko tam, kad B grupėje italai finišuotų antroje vietoje ir iškovotų bilietą į aštuntfinalį. Tuo tarpu kroatai su 2 taškais liko treti ir jų šansai keliauti toliau labai minimalūs. Dabar jau reikės tikėtis ne vieno palankaus rezultato iš kitų stadionų.

Pirmajame kėlinyje daugiau laiko kamuolį kontroliavo Kroatijos rinktinė (62 proc.), tačiau smūgių į vartų plotą daugiau atliko italai (2 smūgiai).

Pirmajame kėlinyje nežibėjo abi rinktinės. Nors geriausią progą susikūrė italai, bet jų pavojingą smūgį galvą atrėmė kroatų vartininkas.

Antrąjį kėlinį kur kas aktyviau pradėjo Kroatijos futbolininkai ir bandė ieškoti pirmojo rungtynių įvarčio. 55-ąją minutę jie gavo puikią progą šį tikslą įgyvendinti, kai užfiksavus kamuolio žaidimą ranka teisėjas skyrė 11 m baudinį į Italijos vartus.

Visgi, Luka Modričiaus smūgį puikiai atrėmė italų vartininkas. Nepaisant to, vos pasitaikius antrajai progai 57-ąją minutę būtent jis pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė kroatus į priekį (1:0).

Italai rezultatą išlygino pačioje mačo pabaigoje

Ir nors atrodė, kad L. Modričiaus pasaka tęsis ir Kroatijai B grupėje pavyks finišuoti antroje vietoje, visos jų viltys dužo jau per paskutinę teisėjo pridėtą minutę, kai  M. Zaccagni gražiu smūgiu pasiuntė kamuolį į kroatų vartus ir išlygino rezultatą (1:1).

Įdomu tai, kad L. Modričius tapo vyriausiuoju futbolininku, pelniusiu įvartį Europos futbolo čempionatų istorijoje (38 metai ir 289 dienos).

Primename, kad Kroatijos futbolininkai pirmenybes pradėjo 3:0 pralaimėjimu prieš ispanus, o vėliau 2:2 sužaidė su albanais.

Tuo tarpu Italija 2:1 įveikė Albaniją ir 1:0 nusileido ispanams.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

90+8 min. NEĮTIKĖTINA! M. Zaccagni pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1!

90 min. Pridedamos papildomos 8 minutės.

87 min. Pavojingas Italijos rinktinės epizodas. Deja, Marcelo Brozovičiaus paduotas perdavimas komandos draugo nepasiekė.

81 min.  Įvartį pelniusį L. Modričių pakeičia Lovro Majeris.

72 min. Giacomo Raspadori atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys atsimušė į iš žaidėjų suformuotą sienelę.

70 min. Kroatijos rinktinės treneris atlieka keitimus. Luka Sucičių keičia Ivanas Perisičius, o Mateo Kovacičių pakeitė Luka Ivanusečius.

62 min. A. Bastoni atliko pavojingą smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

57 min. Reaguodami į įvykius aikštėje italai atlieka keitimą. Keitimas vyksta tarp Federico Dimarco ir Federico Chiesa.

55 min. L. Modričius išnaudoja antrą šansą! ĮVARTIS! Baudinio nerealizavęs L. Modričius vos pasitaikius dar vienai progai ją išnaudoją ir išveda Kroatijos rinktinę į priekį (1:0).

54 min. Baudinį realizuoti bandė L. Modričius, tačiau Italijos rinktinės vartininkas atlieka puikų darbą ir apsaugo vartus.

52 min. Teisėjas pasinaudoja VAR peržiūra ir užfiksuoja, kad kamuolys buvo liestas ranka ir skiria baudinį į Italijos rinktinės vartus.

46 min. Keitimai abejose komandose. Kroatijos komandoje vietoje Mario Pasalico pasirodo Ante Budimiras, o Italijos – vietoje L. Pellegrini pasirodo Davide'as Frattesi.

Pirmas kėlinys:

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių.

45 min. Teisėjas prideda papildomą žaidimo minutę.

31 min. L. Modričiaus smūgį sėkmingai atrėmė varžovas.

27 min. Alessandro Bastoni turėjo progą išvesti savo komandą į priekį, tačiau priešininkų vartininkas puikiai apgina vartus.

21 min. Mateo Retego smūgis galva, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko.

13 min. Italams dažniau tenka gintis negu pulti. Italija suklydo ir kroatai turėjo puikų šansą greitai atakai, tačiau jo neišnaudojo.

11 min. Lorenzo Pellegrini smūgiavo galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

5 min. Pavojingas Luka Sučičiaus smūgis iš toli atliko, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Startinės komandų sudėtys:

Tik paskutiniai asilai gali nuvertinti Italija.. komentatoriai totalus asilai
Italijos vyrų futbolo rinktinė (it. Nazionale di calcio dell'Italia) – futbolo komanda, atstovaujanti Italijai. Viena sėkmingiausių futbolo rinktinių, keturis kartus laimėjusi pasaulio čempionatą, du kartus Europos čempionatą bei vieną kartą iškovojusi olimpinius aukso medalius. Pasaulio čempionatų finaluose žaidė 5 kartus, dar tris kartus pateko į pusfinalį, nuo 1934 m. tik vieną kartą nedalyvavo finaliniame pasaulio čempionato etape
Pasipiktinęs komentatorium
Kas komentuoja varžybas? Naujas balsas kažkoks, nu šneka jis ir nusišneka, expertas visu galu, čia kortelės nebuvo, čia baudos nebuvo, vartininkas čia galėjo išeiti, futbolą tegu komentuoja, o ne kur kas galejo buti ir kur ka daryti