Įspūdinga akistata vyko tarp Los Andželo „Lakers“ (16/18) ir Bruklino „Nets“ (22/9) komandų, kurioje netrūko fantastiškų pasirodymų ir epizodų.

Vis tik galiausiai rungtynes rezultatu 122:115 (38:23, 28:39, 36:20, 20:33) laimėjo Bruklino krepšininkai.

Akistata buvo permaininga. Štai, pirmąjį kėlinį galingai pradėjo svečiai. „Nets“ ekipa surengė spurtą 9-0, kuris leido atsiplėšti net 15 taškų skirtumu (33:18).

Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas buvo išaugęs iki 17 taškų (40:23). Vis dėlto, aikštės šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako ir ėmė tirpdyti deficitą (40:34).

Po didžiosios pertraukos Los Andželo komanda sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (66:68), tačiau neilgam. Aukštesnę pavarą įjungę svečiai greitai ėmė tolti (85:76), o prieš ketvirtą kėlinį susikrovė net 20 taškų pranašumą (102:82).

Didžiausias atotrūkis buvo fiksuotas lemiamo ketvirčio metu, kai ekipas skyrė 23 taškai (107:84). Vis dėlto, nuo to momento aikštės šeimininkai spurtavo net 17-0 ir priartėjo (107:101).

Galų gale rezultatas tapo lygus (115:115). Per likusias 45 sekundes šeimininkams nepavyko užpulti varžovų krepšio, o netrukus įspūdingu dėjimu su pražanga pasižymėjęs Nicas Claxtonas išvedė svečius į priekį (118:115).

Tašką mače padėjo keturi taiklūs Jameso Hardeno metimai nuo baudų metimo linijos – 122:115.

Los Andželo komandos neišgelbėjo net 39 taškus pelnęs LeBronas Jamesas bei trigubą dublį atlikęs Russellas Westbrookas, kurio sąskaitoje – 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“ taip pat nustelbė L.Jameso rekordą. Veteranas aplenkė Kobe Bryantą ir tapo daugiausiai taškų per Kalėdas įmetusiu NBA krepšininku. Jo sąskaitoje – 422 taškai, o K.Bryanto – 395.

Verta paminėti, kad ant parketo sugrįžęs Jamesas Hardenas ir Patty Millsas kartu surinko net 70 taškų. Atitinkamai pasižymėjo 36 ir 34 taškais, o J.Hardenas dar pridėjo ir trigubą dublį – po 10 atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų.

„Nets“: Jamesas Hardenas 36 (7/17 dvit., 3/8 trit., 13/17 baud., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 blk.), Patty Millsas 34 (8/13 trit., 7 rez. perd.), Bruce‘as Brownas 16, DeAndre‘ Bembry 15 (3/3 trit.), Nicas Claxtonas 9 (5 blk.), Jamesas Johnsonas 8.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (11/16 dvit., 3/9 trit., 8/9 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 20, Carmelo Anthony 17 (11 atk. kam., 3 blk.), Talenas Hortonas-Tuckeris 14, Russellas Westbrookas 13 (4/20 met., 12 atk. kam., 11 rez. perd.).