Lionelis Messi socialiniame tinkle sureagavo į Argentinos rinktinės pralaimėjimą rezultatu 1:2 prieš Maroką skandalingose, chaosu virtusiose olimpinių žaidynių rungtynėse.

„Neįtikėtina“,  – trumpa žinute pasidalijo ryškiausia Argentinos futbolo žvaigždė.

Priminsime, jog trečiadienį įvykusios rungtynės tarp Argentinos ir Maroko rinktinių įstrigo ne tik dėl rezultato. Rungtynių metu matėme ne vieną į aikštę išbėgusį faną, 16-ąją pridėto laiko minutę Argentina buvo išlyginusi rezultatą, bet jau po finalinio švilpuko teisėjas įvartį atšaukė ir sugrąžino komandas iš rūbinių sužaisti dar tris minutes.

Šioje grupėje be Argentinos ir Maroko dar varžosi Irako ir Ukrainos rinktinės. Į atkrintamąsias pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas.