Į vieną grupę su Dominika Banevič patekusi australė visas 3 dvikovas pralaimėjo „sausais“ rezultatais. Australė ne tik pralaimėjo visus raundus, bet ir negavo nė vieno balso, užbaigdama olimpiadą su rezultatu 0:54.
Socialiniuose tinkluose kultūros mokslų daktaro laipsnį turinti profesorė R.Gunn pasirodymai sulaukė didžiulio dėmesio. Tiesa, ne iš gerosios pusės – australei teko atlaikyti daug pašaipų dėl jos „kengūros šokio“ ir kitų, breikui nebūdingų judesių.
Visgi vienas iš breiko teisėjų Martinas Gilianas, žinomas kaip MGbility, nusprendė apginti R.Gunn ir pagyrė ją už „originalumą“ bei „kažko naujo įnešimą“.
„Ją įkvėpė jos aplinka, kuri šiuo atveju, buvo gyvūnas – kengūra“, – sakė M.Gilianas.
Teisėjas sakė, kad breiko ir hiphopo bendruomenė „neabejotinai ją palaiko“.
„Man asmeniškai labai gaila. Mes esame su ja. Breiko ir hipopo bendruomenė neabejotinai ją palaiko. Ji tiesiog bandė įnešti kažką naujo, originalaus ir reprezentuojančio jos šalį. Konkurso vertinimo sistemoje turime penkis kriterijus ir tiesiog jos lygis galbūt nebuvo toks aukštas, kaip kitų dalyvių. Bet vėlgi, tai nereiškia, kad jai sekėsi blogai. Ji padarė viską, ką galėjo. Ji laimėjo Okeanijos atrankos varžybas, bet jos nelaimei, kitos breiko šokėjos buvo geresnės“, – sakė teisėjas.
Pasak Pasaulinės sportinių šokių federacijos generalinio sekretoriaus Sergejaus Nifontovo, dėl žmonių reakcijos į jos pasirodymą R.Gunn buvo pasiūlyta psichologinė pagalba.
„Mes žinome apie tai, kas vyko, ypatingai socialiniuose tinkluose. Neabejotinai pirmiausia turime pasirūpinti sportininko saugumu, šiuo atveju – psichologiniu. Mes, kaip federacija, ją palaikome“, – sakė S.Nifontovas.
Maždaug dvigubai vyresnė nei kiti dalyviai buvusi R.Gunn po varžybų pati sakė, kad „niekada nesiruošė įveikti tų merginų, kurios geriausiai moka jėgos judesius“: „Tai, ką aš įnešu, yra kūribyškumas“.