Tvirta pergale Eurolygos sezoną atidarė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-0) komanda, kurios marškinėlius vilki Rokas Giedraitis. Serbijos klubas namuose 94:73 (29:18, 23:13, 17:24, 25:18) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (0-1) krepšininkais.

28 minutes aikštėje praleidęs R.Giedraitis pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, išvengė klaidų, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo užtikrintai ir jau pirmajame kėlinyje atitrūko nuo oponentų dviženkliu skirtumu (29:16).

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė. Dar du tritaškiai iš eilės leido serbams susikrauti 19 taškų pranašumą (46:27).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai tęsė savo dominavimą ir atkarpa 8-0 padėjo dar labiau nutolti (62:37).

Nors per likusį ketvirtį Prancūzijos klubas ir priartėjo, tačiau atkurti intrigos jau neužteko laiko ir jėgų. Pergale džiaugėsi Belgrado ekipa – 94:73.

„Crvena Zvezda“: Shabazzas Napieras 21 (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), Rokas Giedraitis 17 (4/7 trit.), Marko Simonovičius 14, Nemanja Nedovičius 12, Luka Mitrovičius 9.

ASVEL: Joffrey Lauvergne‘as 18 (5/7 dvit., 2/5 trit., 2/5 baud.), Mike‘as Scottas, Timothe‘is Luwawu-Cabarrot ir Nando De Colo (5 rez. perd.) po 13.