Šeštadienį du Lietuvos lengvaatlečiai dalyvavo „Motonet GP“ lengvosios atletikos varžybose Oulu (Suomija), turinčiose WA kontinentinio turo varžybų statusą.

Gabija Galvydytė laimėjo 800 m bėgimą (1:59.89). G.Galvydytė antrą kartą karjeroje įveikė 2 min. ribą. Greičiau ji yra bėgusi tik Paryžiaus olimpinėse žaidynėse (1:59.18). Lietuvė sprinte link finišo aplenkė suomę Eveliiną Maattanen (2:00.01), o trečia liko šveicarė Joceline Wind (2:02.80).

Edis Matusevičius numetė ietį 80.05 m ir užėmė antrą vietą. Nugalėjo suomis Eemilis Porvari (82.69). Trečias buvo kitas suomis Taneli Juutinenas (76.03).

E.Matusevičiui priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 85.68 m. Kitą savaitę lietuvis su ieties metimo elitu planuoja varžytis „Deimantinės lygos“ etape Lozanoje (Šveicarija).