Lietuvos beisbolo rinktinė pradėjo kovą dėl vietos Europos čempionate. Trečiadienį atrankos turnyro Lenkijoje starte lietuviai 8:3 įveikė šeimininkų rinktinę.

Lietuviai pirmuose dviejuose kėlinukuose pelnė po tašką, bet trečiajame prarado visą pranašumą (2:3). Penktajame kėlinuke lietuviai atstatė pusiausvyrą (3:3), o rimčiausią smūgį varžovams sudavė septintajame kėlinuke, kai pelnė 4 taškus be atsako (7:3). Lenkai vėliau neatsitiesė.

2 taškus Lietuvos rinktinei pelnė Kęstas Vilimas, po 1 – Dovydas Zakaras, Vytas Valinčius, Adomas Jonas Aleksandravičius, Martynas Sadzevičius, Matas Sirgėdas ir Domas Kamandulis. Rinktinei atrankoje padeda ir neseniai MLB naujokų biržoje dalyvavęs Tomas Valinčius.

Metiko pozicijoje rungtynes užbaigė geriausias visų laikų Lietuvos beisbolo žaidėjas Dovydas Neverauskas. Jis pasižymėjo 1 „strike outu“ ir sustabdė lenkų puolimą.

Eimantas Žičkus ir Vilius Paikovas „ant kalniuko“ sužaidė po 2 kėlinukus, atliko po 2 „strike outus“ ir taip pat nepraleido taškų. Tik Lukas Morkūnas, žaidęs ilgiausiai – 4 kėlinukus – praleido 3 taškus, bet pasižymėjo ir 3 „strike outais“.

Ketvirtadienį lietuviai žais su rumunais, penktadienį – su suomiais, o šeštadienį vyks atrankos finalas. Turnyrą laimėjusi komanda vyks į 2025 metų Europos beisbolo čempionatą. Lietuviai jau daug kartų buvo per žingsnį nuo finalinio Europos čempionato etapo, bet vis pritrūkdavo vienos pergalės.