Prie sienos NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje priremta Filadelfijos „76ers“ ekipa gali lengviau atsikvėpti. Išvykoje penktąsias serijos rungtynes žaidę Nicko Nurse'o auklėtiniai po dviejų dramatiškų Tyrese'o Maxey tritaškių išplėšė pratęsimą, o jame įveikė Niujorko „Knicks“ 112:106 (26:17, 17:32, 26:21, 28:27, 15:9).

Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos ekipa vis dar atsilieka rezultatu 2-3.

Savo ekipos gebėtoju tapęs T. Maxey pagrindiniame laike likus žaisti 25 sekundėms pataikė tritaškį su pražanga ir Filadelfijos deficitas mažėjo iki dviejų taškų. Dar sykį iniciatyvos T. Maxey ėmėsi iki rungtynių pabaigos likus 8,1 sekundės. Tuo metu jo ekipa atsilikinėjo trimis taškais, o tolimas gynėjo šūvis pasiuntė ekipas į pratęsimą.

Iš viso T. Maxey per 52 minutes pelnė 46 taškus (10/18 dvit., 7/12 trit., 5/8 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau pažeidė taisykles 5 kartus bei suklydo 3 sykius.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir trigubą dublį surinkęs Joelis Embiidas, kuris prieš rungtynes buvo garsiai nušvilptas Niujorko ekipos sirgalių.

Aukštaūgis susitikimą baigė pelnydamas 19 taškų (7/19 metimai), atkovodamas 16 kamuolių ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.

Po 19 taškų pridėjo ir Tobiasas Harrisas.

Niujorko komandai Jalenas Brunsonas įmetė 40 taškų, Joshas Hartas surinko 18.

Pratęsime pirmuosius penkis taškus pelnė „Knicks“ komanda, bet jo paskutines minutes geriau sužaidė Filadelfija.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos „76ers“ komandos namų arenoje.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 40 (11/21 dvit., 4/11 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Joshas Hartas 18 (6/11 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), OG Anunoby 17 (5/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Milesas McBride 14 (4/4 dvit., 2/7 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Donte DiVincenzo 9 (1/7 trit., 4 atk. kam.), Isaiahas Hartensteinas 6 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Mitchellas Robinsonas 2 (7 atk. kam.).

„76ers“: Tyrese Maxey 46 (10/18 dvit., 7/12 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Tobias Harris (4/5 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.) ir Joelas Embiidas (6/15 dvit., 1/4 trit., 16 atk. kam., 10 rez. perd., 4 blk., 9 kld.) po 19, Kelly Oubre 14 (6/10 dvit., 4 atk. kam.), Nicolas Batumas 8 (2/6 trit., 8 atk. kam.), Cameronas Payne 6 (2/5 trit.).