Triuškinančią pergalę Eurolygos 12-ajame ture iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (8-4) krepšininkai. Graikijos klubas namuose 117:71 (31:15, 30:20, 23:20, 33:16) nepasigailėjo Bolonijos „Virtus“ (4-8) komandos, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui turnyre.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo spurtu 11-0 ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Dar pirmajame kėlinyje atstumas išaugo iki 16 taškų (29:13).

Svečiai iš Italijos nesugebėjo priešintis, o antrojo ketvirčio pabaigoje skirtumas dar labiau padidėjo ir pasiekė net 29 taškų žymą (54:25).

Po didžiosios pertraukos Pirėjo krepšininkai ir toliau visiškai dominavo aikštėje. Pastarieji ir toliau krovėsi pranašumą, kuris ketvirtajame kėlinyje pasiekė dar neregėtas aukštumas – 47 taškus (117:70).

Nugalėtojai pataikė net 18 tolimų metimų (18/32, 56 proc.) bei atliko 33 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 19 (3/4 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), Moustapha Fallas ir Alecas Petersas po 15, Shaquielle‘as McKissicas 13, Giannoulis Larentzakis 11, Isaiah Canaanas ir Tarikas Blackas po 9.

„Virtus“: Jordanas Mickey 12 (5/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), Ismaelis Bako 10 (7 atk. kam.), Isaia Cordinieras ir Tornike Šengelija po 9, Mamas Jaiteh ir Kyle‘as Weemsas po 7.