Fantastika – „Bulls“ gynėjas pakartojo Jordano rekordą

Zachas LaVine’as žaidė fantastiškai, bet to neužteko Čikagos „Bulls“ (22/29) pergalei – ji svečiuose 108:120 (33:25, 33:28, 18:33, 24:34) nusileido Atlantos „Hawks“ (28/25) klubui.

Taip nutrūko „Bulls“ trijų pergalių serija.

Z.LaVine’o šou baigėsi pelnius 50 taškų, o iš jų net 39 jis pelnė pirmoje mačo dalyje. Tai yra naujas NBA sezono rekordas. Beje, antrajame kėlinyje jis iš eilės buvo surinkęs net 25 taškus. Lyg to būtų maža, Z.LaVine’as tapo pirmuoju žaidėju po Michaelo Jordano, kuris pelnė 30 ar daugiau taškų iki didžiosios pertraukos. Tam pakartoti reikėjo net 24 metų.

Esminis rungtynių lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje. Tada „Hawks“ rezultatą persvėrė (102:101) po Danilo Gallinari tolimo metimo, o per likusį laiką judėjo pergalės link ir iš varžovų sulaukdavo tik reto atsako – 113:103.

Atlantos komandoje išsiskyrė Trae’us Youngas, kuris buvo netoli trigubo dublio – 42 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Hawks“: Trae’us Youngas 42 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Clintas Capelas 22 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20, Kevinas Huerteris 11, Bogdanas Bogdanovičius 10.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 50 (8 atk. kam.), Nikola Vučevičius 25 (10 atk. kam.), Coby White’as 11, Lauri Markkanenas ir Troy’us Brownas – po 5.