Europos lygoje – prisvilęs Rygos klubo debiutas ir „Tottenham“ pergalė

Tęsėsi UEFA Europos lygos kovos, kuriose debiutavo ir Rygos RFS klubas. Tiesa, latviams teko pripažinti varžovų pranašumą, kai svečiuose 1:4 nusileido Bukarešto FCSB.

Pirmajame kėlinyje komandos pelnė po įvartį, bet rumunai savo pranašumą įrodė po pertraukos, o dubliu pasižymėjo Dariusas Olaru.

Kitose Europos lygos rungtynėse Londono „Tottenham“ namuose 3:0 sutriuškino Qarabag futbolininkus.

Radu Dragusinas jau susitikimo pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Tottenham“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje.

Visgi netrukus Brennanas Johnsonas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Anglijos klubą į priekį 1:0. Puikia proga pirmojo kėlinio pabaigoje atstatyti pusiausvyrą nepasinaudojo Juninho, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Pape Mataras Sarris antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Netrukus Toralis Bayramovas nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Tuo tarpu Abdellah Zoubiro smūgiuotas kamuolys sužaidus daugiau nei valandą sudrebino vartų konstrukciją. Dominicas Solanke taip pat pridėjo savo įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Juninho tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau įvartis buvo neįskaitytas dėl užfiksuotos nuošalės. R.Dragusinas tapo pirmuoju „Tottenham“ žaidėju, išsiųstu iš aikštės, savo debiuto metu Europos turnyro rungtynėse