Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate netoli medalio asmeninėse varžybose buvo Elzbieta Adomaitytė, kuri merginų varžybose užėmė 4-ą vietą (1367 taškai), o komandinėje įskaitoje lietuvės iškovojo bronzą.

E.Adomaitytė fechtavime buvo 5-a (22 pergalės, 240 taškų), plaukime – 12-a (2:31.74 min., 247 taškai), kliūčių ruože – 7-a (303 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 2-a (12:03.66 min., 577 tšk.). E.Adomaitytė tik 5 sek. atsiliko nuo bronzą iškovojusios vokietės Josefine Unterberger (1372), kuri įspūdingai spurtavo kombinuotoje rungtyje.

Čempione tapo Esther Fernandez Donda (1383), o sidabras atiteko lenkei Malgorzatai Karbownik (1373).

Anastasija Kančytė buvo 11-a (1238), Emilija Nedzveckaitė – 13-a (1206), o Anastasija Chafizova – 15-a (1170).

Vaikinų varžybas Jonas Kalaminskas baigė 9-as (1474), Paulius Vagnorius – 21-as (1433), Danielius Jevensaperis – 22-as (1427), o kliūčių ruože nefinišavęs Titas Puronas – 30-as (1174). Auksą laimėjo ukrainietis Jurijus Kovalčukas (1527), sidabrą – prancūzas Leo Boriesas (1519), bronzą – ukrainietis Romanas Popovas (1506).

Lietuvos vaikinai komandinėje įskaitoje buvo 5-i.