Klaipėdoje šeštadienį gaudė motorlaivių varikliai – čia vyko trečiosios pasaulio F2 vandens formulių čempionato sezono lenktynės.

Sėkmingai lenktynės susiklostė Edgarui Riabko – lietuvis finišavo trečias. Nugalėjo švedė Mathilda Wiberg, o antras buvo prancūzas Nelsonas Morinas. Visi kiti sportininkai atsiliko bent ratu.

Kitas lietuvis – Egidijus Dagilis – dėl variklio gedimo lenktynėse startuoti negalėjo.

E.Riabko su 36 taškais tapo naujuoju bendros įskaitos lyderiu. Už lietuvio rikiuojasi M.Wiberg ir Rashedas Al Qemzi iš Jungtinių Arabų Emyratų, turintys po 32 tšk.

Kitas etapas rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis vyks Italijoje.

Klaipėdoje vyko ir F4 vandens formulių pasaulio čempionato etapas. Trečiose sezono lenktynėse Nida Kilinskaitė buvo 13-a, Paulius Stainys nefinišavo, o Gintaras Marcinkus nestartavo. Ketvirtose lenktynėse P.Stainys buvo 11-as, N.Kilinskaitė nefinišavo, o G.Marcinkus nestartavo.

Bendroje sezono įskaitoje P.Stainys yra 18-as (5 tšk.), N.Kilinskaitė – 20-a (3), o G.Marcinkus taškų neturi. Užtikrintai pirmauja norvegas Andre Solvangas (74).